Murata GCM1555G1H820JA16W
Ceramic Capacitor, YES, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, X8G, 30ppm/Cel TC, 0.000082uF, Surface Mount, 1005M/0402
Production
索取样品
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
TMEGCM1555G1H820JA16W020K
21h
数据表和文档
描述
GCM 0402 X8G 82PF 50V 5% A