Murata DSS1NB32A470Q55B
EMI Filter 3 Terminal 47pF 6A 100VDC PC Pin Through Hole 3-Pin Radial Leaded Bulk/Bag
EOL
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
Newark
TME
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-06-19
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 2 months ago)
LTB Date2028-03-31
LTD Date2028-09-30
描述
EMI Filter LC-Circuit 6A 100VDC RDL Thru-Hole Automotive Bulk
Capacitor, 47Pf, 6A, 100V, Th Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. DSS1NB32A470Q55B
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 100V, 6A, 3 Pin(s)
100V 6A LC-Circuit 8.5mm*7.5mm
CAPACITOR, 47PF, 6A, 100V, TH;