Murata DSS1NB32A223Q91A
DSS1NB3 Series 100 V 6 A 0.022 µf Through Hole Low Pass EMI Filter
EOL
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
element14 APAC
TME
Ciiva
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+26.81%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-07-12
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 2 months ago)
LTB Date2028-03-31
LTD Date2028-09-30
描述
EMI Filter LC-Circuit 6A 100VDC RDL Thru-Hole Automotive Ammo
EMI Filter 6A 100VDC Radial Through Hole Ammo Pack
Cap, 0.022Uf, 10%, 100V, 6A, Radial, Th Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. DSS1NB32A223Q91A
Data Line Filter, 1 Function(s), 100V, 6A
Murata 0.022¦ÌF, DSS1NB3, 100V , +85¡ãC
DSS1NB OBSOLETE LTB:31March2028
电容, 0.022UF, 10%, 100V, 6A, 径向引线, TH;