Murata DSS1NB32A221Q91A
EMI Filter LC-Circuit 6A 100VDC RDL Thru-Hole Automotive Ammo
数据表和文档
TME
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.20%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
描述
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 100V, 6A, 3 Pin(s)
Feedthrough Cap, 220Pf, 6A, 100V, Th Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. DSS1NB32A221Q91A
电容, 220PF, 6A, 100V, TH;
FILTER LC(T) 220PF TH
Murata EMI Dss1, 100 V
220PF 100V 6.0A EMI FILTER
DSS1 220PF 100V 10% 3PIN
220 PF 100V 10%