Murata DSS1NB32A103Q92A
3 Terminal EMI Filter 10000pF 6A 100VDC Radial Through Hole 2-Pin Radial Ammo
EOL
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
TMEDSS1NB32A103Q92A01500
18h
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
TME
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-06-19
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 2 months ago)
LTB Date2028-03-31
LTD Date2028-09-30
描述
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 100V, 6A, 3 Pin(s)
Cap 0.01uF 100V 10% Through Hole Ammo Pack
High Performance EMI Filter
DSS1 0.01UF 100V 10% 3PIN