Murata DLW21SZ900HQ2L
Ind Common Mode Choke Shielded Wirewound 90 Ohm 25% 100MHz 280mA 0805 Emboss T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
ODG (Origin Data Global)
3 个月趋势:
+153%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata DLW21SZ900HQ2L 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
3D下载
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-12-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
Avnet Japan
Common Mode Chokes 2.00 x 1.20mm CHOKE_2X1.2MM_SM 280mA 90µH 90Ω ±25% 410mΩ 1.20mm
Choke, Common Mode, DLW21SZ_HQ Series, 280 mA, 2mm x 1.2mm x 1.2mm
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 0.28A 0.41Ohm DCR SMD T/R Automotive AEC-Q200
Common Mode Choke, 90 Ohm, 0.28A, Smd; Rated Current:280Ma; Inductance:-; Product Range:Dlw21Sz_Hq Series; Impedance:90Ohm; Common Mode Filter Case:2Mm X 1.2Mm X 1.2Mm; Automotive Qualification Standard:Aec-Q200; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. DLW21SZ900HQ2L