Murata DLW21SR670HQ2L
Common Mode Chokes Dual 67Ohm 100MHz 400mA 250mOhm DCR SMD Embossed T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Ciiva
Farnell
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.28%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata DLW21SR670HQ2L 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
下载
Ultra Librarian
下载
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-06-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Ind Common Mode Choke Wirewound 67Ohm 25% 100MHz 320mA 0805 Embossed T/R
Ind Common Mode Choke Ww 67Ohm 25% 100Mhz 330Ma 0805 - Tape And Reel
Common Mode Chokes Dual 67Ohm 100MHz 180mA 1.3Ohm DCR SMD Embossed T/R
DLP Series 03025 67 Ohm 110 mA 2.4 Ohm DCR 5 V SMT Common Mode Choke
Common Mode Choke Coil Film Type DLP11S/DLP11T Series (0504 Size) | CMC 150MA 2LN 67 OHM SMD
PanasonicEXC-24CH500U
Common Mode Chokes Dual 50Ohm 100MHz 0.16A 1.5Ohm DCR SMD T/R
描述
Choke, Common Mode, 67 Ohm, 400 mA, 2mm x 1.2mm x 1.2mm
20V 400mA 2 67¦¸@ 100MHz 250m¦¸ 0805 , 2mm*1.2mm*1.4mm
Data Line Filter, 2 Function(s), 20V, 0.4A, 4 Pin(s)
COMMON MODE FILTER, 67 OHM, 0.4A;