Murata DLW21SN921SK2L
Common Mode Chokes Dual 920Ohm 100MHz 0.16A 0.95Ohm DCR SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页3 年前
element14 APAC
Ciiva
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+90.63%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata DLW21SN921SK2L 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
3D下载
描述
CMC 160MA 2LN 920 OHM SMD / 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 920 Ohms @ 100 MHz 160mA DCR 950mOhm
Choke, Common Mode, 920 Ohm, 160 mA, 2mm x 1.2mm x 1.2mm
Common Mode Filter, 920 Ohm, 0.16A Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. DLW21SN921SK2L
50V 160mA 2 920¦¸@ 100MHz 950m¦¸ 0805 , 2mm*1.2mm*1.4mm
Data Line Filter, 2 Function(s), 50V, 0.16A, 4 Pin(s)
COMMON MODE FILTER, 920 OHM, 0.16A;