Murata DEA1X3A560JC1B
Cap Ceramic 56pF 1000V SL 5% (5 X 4mm) Radial 5mm 125°C Bulk
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
Geoflip
Mouser
Ciiva
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata DEA1X3A560JC1B 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusDISCONTINUED (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Monolith Capacitors / Ceramic Capacitors-DIP CAP_4X2.5MM_TM 56pF ±5% 50V C0G(NP0)
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 5.6e-05uF, Through Hole Mount
描述
Ceramic Capacitor, Ceramic, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, SL, -1000/+350ppm/Cel TC, 0.000056uF, Through Hole Mount, 2016
Ceramic Disc Capacitors SL 1KV 56PF 5%
CAP CER 56PF 1KV SL RADIAL
56PF 1KV 5% 5.00MMLS
56pF ¡À5% 1KV 5mm*4mm*8mm