Murata DE1E3KX332MN4AN01F
CAP CER 3300PF 250V RADIAL / 3300 pF ±20% 250VAC Ceramic Capacitor E Radial, Disc
NRND
价格与库存
数据表和文档
Geoflip
Datasheet4 页5 年前
Ciiva
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
+68.40%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5V, -80/+30% TC, 0.0033uF, Through Hole Mount
CAP CER 3300PF 250VAC RADIAL / 3300 pF ±20% 250VAC Ceramic Capacitor E Radial, Disc
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5V, 30/-80% TC, 0.0033uF, Through Hole Mount
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, E, -55/+20% TC, 0.0033uF, Through Hole Mount
描述
Cap Ceramic Suppression X1/Y1 0.0033uF 250VAC E 20%( 10 X 7mm) Radial Disc 10mm 125C Automotive Ammo
CERAMIC CAPACITOR Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, E, -55/+20% TC, 0.0033uF, Through Hole Mount, 3928
Chip Capacitance (Mlcc) Radial, Disc 3.3nF ±20% 250V E
Sup Cap, 3300Pf, 440Vac/250Vac, X1/Y1 Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. DE1E3KX332MN4AN01F
3.3nF ¡À20% 250V(AC) 10mm*7mm*13mm
3300PF SAFETY X1/Y1 20% 10MMLS