Murata BLM31KN601BH1L
Ferrite Beads Multi-Layer Power 600Ohm 25% 100MHz 2A 0.038Ohm DCR 1206 T/R Automotive AEC-Q200
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页3 年前
Ciiva
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-47.87%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata BLM31KN601BH1L 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-09-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
1 Power Line Ferrite Bead 1206 (3216 Metric) 2A 38mOhm
Ferrite Chip Bead 600Ohm 2A 2-Pin 1206 SMD Emboss T/R
Avnet Japan
Ferrite Bead, Auto, 600 Ohm, 2A, 1206; Ferrite Case Style:1206 [3216 Metric]; Impedance @ 100Mhz:600Ohm; Dc Current Rating:2A; Product Range:Blm31Kn Series; Dc Resistance Max:0.038Ohm; Impedance Tolerance:± 25%; Automotive Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. BLM31KN601BH1L