Murata BLM21AG601BH1D
Ferrite Bead, 0805 2012 Metric, 600 Ohm, 700 mA, 200 Milliohm, 25%
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页0 年前
element14 APAC
3 个月趋势:
+38.66%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata BLM21AG601BH1D 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-05-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
Ferrite Chip Bead 600Ohm 700mA 2-Pin 0805 SMD Paper T/R
Avnet Japan
Ferrite Bead, Aec-Q200, 0805, 600 Ohm Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. BLM21AG601BH1D
FERRITE BEAD, AEC-Q200, 0805, 600 OHM;
700mA 600¦¸@100MHz 200m¦¸ 0805 2mm*1.25mm*1.05mm
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.7A, 2 Pin(s)