Murata B1135AS-2R2N=P3
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 7.3A 0.013Ohm DCR T/R
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
QUARKTWIN TECHNOLOGY LTDB1135AS-2R2N=P3联系方式
>1wk
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页10 年前
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-04-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2018-09-30
LTD Date2019-09-30
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 8.7A 0.0099Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 6.3A 0.013Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz 22Q-Factor Ferrite 8.2A 0.0105Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 8A 0.0096Ohm DCR 3939 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 8.7A 9.9mOhm DCR 3131 T/R
FIXED IND 2.2UH 7.5A 9.7MOHM SMD / 2.2 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 7.5 A 9.7mOhm Nonstandard
描述