Multicomp MCWR08X303 JTL
Res General Purpose Thick Film 0805 30k Ohm 5% 1/8W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet6 页9 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Avnet Japan
125mW ±5% 30kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES, 30K, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 30kohm; Product Range: MCWR08 Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 125mW; Resistance To