Multicomp MCT18X10X10C-102NU
Ind Common Mode Choke 1mH 6A 10m Ohm ±30% Wirewound 4-Pin
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页14 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-58.83%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2011-05-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Avnet Japan
Common Mode Chokes Dual 1000uH 10kHz 6A 10mOhm DCR Thru-Hole
Data Line Filter, 2 Function(s), 6A
CHOKE, COMMON MODE, 1MH, 6A; Inductance: 1mH; Rated Current: 6A; Product Range: MCT18 Series; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019); DC Current Max: 6A; DC Current Rating: 6A; DC Resistance Max: 0.01ohm; External Diameter: 31mm; External
Inductor, 1Mh; Rango De Producto:Serie Mct18; Inductancia:1Mh; Corriente Nominal:6A; Bobina, Tipo:Through Hole; Case Dimensions:23.5Mm X 16Mm X 25.5Mm; Corriente Dc Máx.:6A; Espaciado De Cable:7.5Mm; Frecuencia Test Q:10Khz |Multicomp Pro MCT18X10X10C-102NU