Multicomp MCMR04X6193FTL
Res General Purpose Thick Film 0402 619k Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Datasheet7 页8 年前
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2013-06-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0402 619K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0402FR-07619KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 619kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-07560KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 560kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 576K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
General Purpose Chip Resistor Thick Film 0402 620kOhm 1% Paper T/R
TE ConnectivityCRG0402F680K
Res Thick Film 0402 680K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
描述
Avnet Japan
Fixed Resistor, 0.0625W, 619000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Surface Mount Thick Film Resistor, Mcmr Series, 619 Kohm, 62.5 Mw, - 1%, 50 V Rohs Compliant: Yes |Multicomp Pro MCMR04X6193FTL
RES, 619K, 1%, 0.0625W, 0402, CERAMIC; Resistor Case Style: 0402 [1005 Metric]; Resistance: 619kohm; Product Range: MCMR Series; Voltage Rating: 50V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 62.5mW; Resistance Tole