Multicomp MCAPB108020100A-471MU
Inductor Toroid 470uH 20% 1KHz 3A 0.11Ohm DCR RDL
数据表
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页14 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.20%
描述
Ind 470uH ±20% 1kHz 3A Radial Leaded
Avnet Japan
INDUCTOR, 470UH, 3A, +20%; Product Range:MCAPB Series; Inductance:470µH; RMS Current (Irms):3A; DC Resistance Max:110mohm; Inductance Tolerance:± 20%; Case Dimensions:26mm x 13mm x 29mm RoHS Compliant: Yes