Multicomp MC0805N431J101A2.54MM
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, NP0, 30ppm/Cel TC, 0.00043uF
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页17 年前
Farnell
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2009-02-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Cap Ceramic 430pF 100V C0G 5% Radial 0805 2.54mm 125C Ammo
CERAMIC CAPACITOR 430PF 100V, C0G, 5%, RADIAL; Capacitance:430pF; Voltage(DC):100V; Capacitance Tolerance:± 5%; Capacitor Terminals:PC Pin; Dielectric Characteristic:C0G / NP0; Lead Spacing:2.54mm; Product Range:-; Produ
Ceramic Capacitor 430Pf 100V, C0G, 5%, Radial; Rango De Producto:Serie Mc; Capacidad:430Pf; Tolerancia, Capacitancia:± 5%; Característica Dieléctrico:C0G/Np0; Tensión Nominal:100V; Terminales Del Condensador:Conexión Radial |Multicomp MC0805N431J101A2.54MM