Multicomp MC0805N1R8C101A2.54MM
Cap Ceramic 1.8pF 100V C0G 0.25pF Radial 0805 2.54mm 125C Ammo
数据表和文档
Farnell
Datasheet5 页17 年前
Datasheet2 页11 年前
3 个月趋势:
-0.58%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2009-02-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 13.8889% +Tol, 13.8889% -Tol, NP0, 30ppm/Cel TC, 0.0000018uF, Through Hole Mount
CERAMIC CAPACITOR 1.8PF 100V, C0G, 0.25pF, RADIAL; Capacitance:1.8pF; Voltage(DC):100V; Capacitance Tolerance:± 0.25pF; Capacitor Terminals:PC Pin; Dielectric Characteristic:C0G / NP0; Lead Spacing:2.54mm; Product Range:
CERAMIC CAPACITOR 1.8PF 100V, C0G, 0.25p; CERAMIC CAPACITOR 1.8PF 100V, C0G, 0.25pF, RADIAL; Capacitance: 1.8pF; Voltage(DC): 100V; Capacitance Tolerance: ± 0.25pF; Available until stocks are exhausted Alternative available
Ceramic Capacitor 1.8Pf 100V, C0G, 0.25Pf, Radial; Rango De Producto:Serie Mc; Capacidad:1.8Pf; Tolerancia, Capacitancia:± 0.25Pf; Característica Dieléctrico:C0G/Np0; Tensión Nominal:100V; Terminales Del Condensador:Conexión Radial |Multicomp MC0805N1R8C101A2.54MM