Multicomp MC0805N121J500A5.08MM
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, NP0, 30ppm/Cel TC, 0.00012uF
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页17 年前
element14 APAC
3 个月趋势:
-3.93%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
RDE Radial Ceramic Capacitor 0.157Lx0.098W 4.00mmx2.50mm C0G NP0 ±5% 120pF
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00012uF, Through Hole Mount, 1610
卤5% 50V 120pF C0G Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
Yageo GroupC315C121J1G5TA
Cap Ceramic 120pF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125C Extreme Low ESR Bulk
KYOCERA AVXSR151A121JAR
Cap Ceramic 120pF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C Bulk
Cap Ceramic 120pF 100V C0G 5% Radial 5mm 125C Bulk
描述
Cap Ceramic 120pF 50V C0G 5% Radial 5.08mm 125C Ammo
CERAMIC CAPACITOR 120PF 50V, C0G, 5%, RADIAL; Capacitance:120pF; Voltage(DC):50V; Capacitance Tolerance:± 5%; Capacitor Terminals:PC Pin; Dielectric Characteristic:C0G / NP0; Lead Spacing:5.08mm; Product Range:-; Product
Ceramic Capacitor 120Pf 50V, C0G, 5%, Radial; Rango De Producto:Serie Mc; Capacidad:120Pf; Tolerancia, Capacitancia:± 5%; Característica Dieléctrico:C0G/Np0; Tensión Nominal:50V; Terminales Del Condensador:Conexión Radial |Multicomp MC0805N121J500A5.08MM