MSKSemi Semiconductors BZX84B27
SOT-23 , 27V, 26.46V~27.54V, 300mW(Ir), 100nA@18.9V(Zzt), 80
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICBZX84B279,0003K
7h
LCSCC53599221,62020
19h
描述