MMD Components X10CB1-16.000MHZ-T
Crystal 16MHz ±15ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 120Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页8 年前
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2013-07-25
描述
Crystal, 16Mhz, 10Pf, Smd, 2.5Mm X 2Mm Rohs Compliant: Yes |Mmd X10CB1-16.000MHZ-T
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 16MHz Nom
CRYSTAL, 16MHZ, 10PF, SMD, 2.5MM X 2MM;