Mini-Circuits LFCN-9170+
LTCC LOW PASS FILTER, DC - 9170 / 9.8GHz Low Pass Ceramic Filter 50Ohm 4-SMD, No Lead
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-33.41%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2018-03-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
3dB 50¦¸ 7 9.17GHz 1206 3.2mm*1.6mm*1.04mm
50Ω 9.8GHz SMD3216-4P Ceramic Filters ROHS
CER FILTER 9.8GHZ LOW PASS
Ceramic LPF, 9800MHz