Mini-Circuits CBP-1034C+
Ceramic Filters Band Pass 50Ohm SMD
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-07-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RF FILTER BANDPASS 1.03GHZ 13SMD
Band Pass Filter, 1034MHz