Microchip SST89E54RC-33-C-PIE
4.5V to 5.5V FlashFlex 8-bit 8051 Microcontroller
数据表和文档
TME
Datasheet71 页14 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
2.7V to 3.6V FlashFlex 8-bit 8051 Microcontroller
MicrochipAT89LP52-20PU
8KB 2.4V~5.5V 51Series 20MHz 36 PDIP-40 Microcontroller Units (MCUs/MPUs/SOCs) ROHS
MicrochipAT89LP51-20PU
AT89LP Series 4 KB Flash 256 B SRAM 20 MHz 8-Bit Microcontroller - DIP-40
描述
MCU 8-bit FlashFlex 8051 CISC 16KB Flash 5V 40-Pin PDIP
8-bit Microcontrollers - MCU 8-Bit 16K+1K Flash 33MHz 3/16-Bit Timer