Microchip SST39SF010A-55-4I-NHE
Plcc 4.5V To 5.5V 1Mbit Multi-Purpose Flash Rohs Compliant: Yes
Production
数据表和文档
Upverter
Datasheet28 页14 年前
Microchip
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.66%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Projected EOL Date2034-10-12
Country of AssemblyThailand
Country of FabricationChina
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.32.0071
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 day ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 1 day ago)
相关零件
Plcc 3.0V To 3.6V 1Mbit Multi-Purpose Flash Rohs Compliant: Yes
Plcc 2.7V To 3.6V 1Mbit Multi-Purpose Flash Rohs Compliant: Yes
Surface Mount Bulk 128KX8 FLASH - NOR ic memory 70ns 13.97mm 15mA 1Mb
描述
1 Mbit / 2 Mbit / 4 Mbit (x8) Multi-Purpose Flash | IC FLASH 1M PARALLEL 32PLCC
Parallel Flash, 4.5 - 5.5 V, 1 Mbit, x8, 55 ns, -40°C to +85°C, PLCC-32, RoHS
Microchip SCT
FLASH MEMORY, 1MBIT, 55NS, LCC-32; Flash Memory Type: Parallel NOR; Memory Size: 1Mbit; Flash Memory Configuration: 128K x 8bit; IC Interface Type: Parallel; Memory Case Style: LCC; No. of Pins: 32Pins; Clock Frequency: -; Acce