Microchip SST25VF064C-80-4I-SCE
Microchip - SST25VF064C-80-4I-SCE - Flash Memory, 64 Mbit, 80 Mhz, 16-SOIC
EOL
数据表和文档
Upverter
Datasheet37 页13 年前
Newark
TME
Augswan
Factory Futures
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
封装
供应链
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
SST26 Series 64 Mb (8 M x 8) 3.6 V Serial Quad I/O (SQI) Flash Memory-SOIC-16
NOR Flash Serial-SPI 3V/3.3V 64Mbit 64M/32M/16M x 1bit/2bit/4bit 7ns 16-Pin SO W T/R
NOR Flash Serial-SPI 3V/3.3V 32Mbit 4M x 8bit 7ns 16-Pin SO W T/R
NOR Flash Serial-SPI 3V/3.3V 16M-bit 2M x 8 15ns 16-Pin SOIC W Tube
NOR Flash Serial-SPI 3.3V 256Mbit 256M/128M/64M x 1bit/2bit/4bit 8ns 16-Pin SOP
MX25L25735 Series 256 M (32 M x 8) 3.6 V 104 MHz SMT Flash Memory - SOP-16
描述
NOR Flash Serial-SPI 3.3V 64M-bit 8M x 8 6ns 16-Pin SOIC
MEMORY, FLASH, 64M, SPI, 16SOIC; Memory Type:Flash; Memory Size:64Mbit; Interface Type:SPI; Clock Frequency:80MHz; Supply Voltage Range:2.7V to 3.6V; Memory Case Style:SOIC; No. of Pins:16; Operating Temperature Range:-40°C to +85°C; SVHC:No SVHC (20-Jun-2011)