Microchip SST25VF040B-50-4C-S2AF
IC FLASH 4MBIT 50MHZ 8SOIC / NOR Flash Serial-SPI 3.3V 4M-bit 512K x 8 8ns 8-Pin SOIC Tube
Production
数据表和文档
Upverter
Datasheet34 页14 年前
Microchip
Master Electronics
Augswan
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+185%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
下载
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Projected EOL Date2034-08-10
Country of AssemblyThailand
Country of FabricationChina
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.32.0051
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 day ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 1 day ago)
相关零件
NOR Flash Serial-SPI 3.3V 16M-bit 2M x 8 8ns 8-Pin SOIC Tube
Flash Serial-SPI 3.3V 8Mbit 1M x 8bit 8ns 8-Pin SOIC Tray - Rail/Tube
Flash Memory - Serial-SPI - 3.3V - 16Mbit (2M x 8) - 8ns - 8-Pin SOIC - Tube
NOR Flash Serial-SPI 2.5V/3V/3.3V 1M-bit 128K x 8 8ns 8-Pin SOIC N T/R
NOR Flash Serial-SPI 3.3V 16Mbit 2M x 8bit 8ns 8-Pin SOIC W Tube
NOR Flash Serial-SPI 3.3V 16Mbit 2M x 8bit 8ns 8-Pin SOIC W T/R
描述
SST25VF Series 4 Mbit 512 K x 8 3 V Surface Mount SPI Serial Flash - SOIC-8
Serial Flash, 2.7 - 3.6 V, 4 Mbit, 50 MHz, -40°C to +85°C, SOIJ-8, RoHS
Microchip SCT
SERIAL FLASH, 4MBIT, 50MHZ, SOIC-8; Flash Memory Type: Serial NOR; Memory Size: 4Mbit; Flash Memory Configuration: 512K x 8bit; IC Interface Type: SPI; Memory Case Style: SOIC; No. of Pins: 8Pins; Clock Frequency: 50MHz; Access