Microchip M2S025-VFG400
SmartFusion2 SoC FPGA, ARM Cortex-M3, 27.6KLEs
Production
价格与库存
数据表和文档
Microchip
Datasheet119 页3 年前
Datasheet66 页1 年前
Datasheet4 页1 年前
Electro Sonic
SHENGYU ELECTRONICS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Projected EOL Date2049-02-04
Country of AssemblySouth Korea
Country of FabricationSingapore
Country of OriginSouth Korea
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A991.d
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.0070
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 day ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 1 day ago)
相关零件
MicrochipM2S010-VFG400
FPGA SmartFusion2 Family 12084 Cells 166MHz 65nm Technology 2.5V/3.3V 400-Pin FBGA
FPGA IGLOO®2 Family 12084 Cells 1.2V 400-Pin VFBGA Tray