Microchip M2GL010-1VF400I
FPGA IGLOO2 12084 Cells 65nm Technology 3.3V 400-Pin FP-BGA
Production
价格与库存
数据表和文档
Microchip
Datasheet4 页1 年前
Datasheet62 页1 年前
Datasheet99 页1 年前
Datasheet119 页3 年前
Upverter
SHENGYU ELECTRONICS
供应链
Projected EOL Date2049-02-04
Country of AssemblySouth Korea
Country of FabricationSingapore
Country of OriginSouth Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.0060
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 day ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 1 day ago)
相关零件
FPGA IGLOO2 12084 Cells 65nm Technology 1.2V 484-Pin FPBGA
FPGA IGLOO2 12084 Cells 400MHz 65nm Technology 1.2V 484-Pin FBGA
FPGA IGLOO®2 Family 12084 Cells 1.2V 400-Pin VFBGA Tray
描述
FPGA IGLOO®2 Family 12084 Cells 1.2V 400-Pin VFBGA