Microchip DSA1224CL2-100M0000VAO
Mems Osc, Auto, Hcsl, 100MHZ, 25PPM, 2.5-3.3V, -40 to 105C, 3.2X2.5MM
数据表和文档
Microchip
Datasheet32 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.64%
供应链
Projected EOL Date2049-04-05
Country of AssemblyThailand
Country of FabricationTaiwan
Introduction Date2024-04-05
描述
MEMS OSC, AUTO, HCSL, 100MHZ, 25