Microchip APT68GA60LD40
Trans IGBT Chip N-CH 600V 121A 3-Pin(3+Tab) TO-264
Production
价格与库存
数据表和文档
Microchip
Datasheet9 页14 年前
Datasheet9 页20 年前
Datasheet6 页22 年前
Datasheet6 页14 年前
Datasheet9 页14 年前
Datasheet6 页14 年前
Datasheet6 页20 年前
Datasheet9 页20 年前
Datasheet6 页20 年前
Datasheet9 页21 年前
Datasheet9 页21 年前
Datasheet6 页22 年前
Datasheet6 页23 年前
Datasheet6 页23 年前
Datasheet0 页0 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+93.89%
Country of AssemblyPhilippines
Country of FabricationJapan, Taiwan, United States of America
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.29.0095
相关零件
Trans IGBT Chip N-CH 600V 155A 536000mW 3-Pin(3+Tab) TO-264 Tube
LittelfuseIXGK64N60B3D1
Trans IGBT Chip N=-CH 600V 64A 460000mW 3-Pin(3+Tab) TO-264
Trans IGBT Chip N-CH 600V 198A 833000mW 3-Pin(3+Tab) TO-264 MAX Tube
IGBT Fieldstop Low Frequency Combi 600 V 100 A TO-264
LittelfuseIXGK320N60A3
IXGK320N60A3 Series 600 V 320 A Flange Mount Ultra-Low Vsat PT IGBT - TO-264-3
LittelfuseIXGK320N60B3
Mid-Frequency Series - 300V - 1400V [15 - 40 kHz] PT (Punch Through) IGBTs, TO-264, RoHS
描述
IGBT PT MOS 8 Combi 600 V 68 A TO-264