Microchip APT2X60DQ60J
Rectifier Diode Switching 600V 60A 70ns 4-Pin SOT-227 Tube
Production
价格与库存
数据表和文档
Microchip
Datasheet11 页8 年前
Datasheet4 页21 年前
Datasheet4 页21 年前
Datasheet9 页6 年前
Datasheet5 页12 年前
Datasheet11 页8 年前
Datasheet9 页7 年前
Datasheet0 页0 年前
Datasheet0 页0 年前
Datasheet9 页7 年前
Datasheet4 页17 年前
Datasheet9 页6 年前
DigiKey
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Projected EOL Date2044-04-30
Country of AssemblyPhilippines
Country of FabricationTaiwan, United States of America
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.0080
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 day ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 1 day ago)
相关零件
MicrochipAPT2X61DQ60J
Diode Switching 600V 60A 4-Pin SOT-227 Tube
MicrochipAPT2X101DQ60J
APT2X101DQ60J Series 600V 100A Ultrafast Soft Recovery Rectifier Diode - SOT-227
MicrochipAPT2X61D60J
APT2X Series 600 V 60 A Ultrafast Soft Recovery Rectifier Diode - SOT-227
描述
DIODE MODULE 600V 60A ISOTOP / Diode Array 2 Independent Standard 600 V 60A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC
FRED DQ 600 V 60 A Dual Anti-Parallel SOT-227
Discrete Semiconductor Modules FG, FRED, 600V, 60A, SOT-227
DIODE MODULE GP 600V 60A ISOTOP