MCC SMCJ28CA-TP
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB / 45.4V Clamp 33.1A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMC)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页18 年前
HQonline
Future Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.45%
供应链
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2007-01-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
BournsSMCJ28CA
TVS Diode, SMCJ Series, Bidirectional, 28 V, 45.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
BournsSMCJ26CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 26V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
onsemiSMCJ26CA
1500 W Bi-Directional 42.1 V SMT Transient Voltage Suppressor Diode - DO-214AB
SMCJ Series 31.5 V Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - SMC
Littelfuse1.5KE33CA
1.5KE Series 45.7 V 1.5 kW Through Hole Bi-Directional TVS Diode - DO-201
Littelfuse1.5SMC33CA
DO-214AB SMC 1.5SMC 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 31.4V 1muA 1.5kW -55C~150C TJ
描述
SMCJ28CA Series 31.1 V 1500 W Bi-Directional Transient Voltage Suppressor
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 28V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
1500W 5Ã×A 33.1A 45.4V 31.1V 28V 34.4V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
TVS Diode Single Bi-Dir 28V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
1500W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR / 13" REEL