MCC 5.0SMLJ78CA-TP
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 78V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Production
价格与库存
数据表和文档
HQonline
Datasheet5 页19 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2006-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 90V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
5.0SMLJ Series 5 kW 85 V 137 Vcl Surface Mount TVS Diode - DO-214AB
Littelfuse5.0SMDJ64CA
5.0SMDJ Series 71.1 V 5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 75V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
BournsSMCJ78CA
11.9A 126V 1.5kW 86.7V Bidirectional 78V DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
BournsSMBJ78CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 78V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
描述
5000W 5Ã×A 39.7A 126V 86.7V 78V 95.8V Bi-Directional SMC TVS ROHS
39.7A 5kW 126V 86.7V 78V DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
TVS Diode Single Bi-Dir 78V 5KW 2-Pin