MCC 1.5KE33A-TP
DO-201AE Axial 1 Through Hole 1 Zener Tvs Diode 33V 1500W 1.5kW -55C~175C TJ
Production
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.48%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
BournsSMCJ26A
TVS Diode, SMCJ, Unidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
LittelfuseTPSMC33A
TPSMC Series - Surface Mount, 1500W TVS Diode-AEC-Q101 Qualified, 28.2V, 45.7V, DO-214AB, RoHS
LittelfuseTPSMC30A
TPSMC Series - Surface Mount, 1500W TVS Diode-AEC-Q101 Qualified, 25.6V, 41.4V, DO-214AB, RoHS
5Ã×A 33.3A 45.7V 31.4V 28.2V 34.7V Unidirectional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
onsemi1.5KE33AG
Diode TVS Single Uni-Dir 28.2V 1.5KW 2-Pin Case 41A-04 Box
SMCJ Series 1.5 kW 30 Vbr 41.4 Vcl Uni-Directional SMT TVS Diode - DO-214AB
描述
TVS Diode Single Uni-Dir 28.2V 1.5KW 2-Pin DO-201AE T/R
5¦ÌA 33.3A 45.7V 31.4V 28.2V 34.7V Unidirectional DO-201AE TVS ROHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 28.2V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-201AE
TVS DIODE 28.2VWM 45.7VC DO201AE
1.5KW,33V 5%,UNIDIR, AXIAL TVS