Mersen A70P500-4TA
Fuse, Semiconductor, Fast Acting, Blade Bolt-in, Trigger Actuator, 700V, 500A
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet2 页20 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Fuses Unlimited
描述
Mersen Usa Newburyport Ma Llc 94046-Fuseform 101
FUSE SEMI 700VAC/650VDC VFA UL