Meritek CR-08392J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 3900ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet8 页8 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES SMD 3.9K OHM 5% 1/4W 1206