Meritek CF25-824JTR
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 820000ohm, 250V, 5% +/-Tol, 700ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页16 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
CF 1/4WATT RES 820KOHM 5% T/R
1/4W 5% 820K T/R