Meritek CF25-2R7JTR
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 2.7ohm, 250V, 5% +/-Tol, -450ppm/Cel
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Classic ComponentsCF25-2R7JTR5,000
3d
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页22 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
CF 1/4WATT RES 2.7OHM 5% T/R