Meritek CF25-181JTR
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 180ohm, 250V, 5% +/-Tol, -450ppm/Cel
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
PUICF25-181JTR0
4h
Classic ComponentsCF25-181JTR3,728
30m
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页22 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
CF 1/4WATT RES 180OHM 5% T/R