Meritek CF25-102JTR
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 1000ohm, 250V, 5% +/-Tol, -450ppm/Cel
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页22 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
CF 1/4WATT RES 1KOHM 5% T/R
1/4W 5% 1K T/R