Mean Well XTR-960-36LA
DIN Rail Power Supplies 957.6W 3phase 320-600Vac 36V 26.66A Lever-Actuated terminal
Production
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet11 页9 年前
3 个月趋势:
-24.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
36V 26.66A DIN Rail Power Supply, Three Phase AC Input, Lever-Actuated Terminal, 36 Volts 26.6 Amps
Power Supply, Ac-Dc, 36V, 26.66A Rohs Compliant: Yes |Mean Well XTR-960-36LA
XTR-960-36LA MEAN WELL AC-DC 36 Volt 26.6 Amp 958 Watt Power Supply +More!
AC-DC Power Factor Correction Module
POWER SUPPLY, AC-DC, 36V, 26.66A;