Mean Well XTR-480-36
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 478.8W, Hybrid
Production
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet11 页9 年前
TME
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+20.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2025-03-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Power Supply, Ac-Dc, 36V, 13.3A Rohs Compliant: Yes |Mean Well XTR-480-36
36V 13.3A DIN Rail Power Supply, Three Phase AC Input, 36 Volts 13.3 Amps
DIN Rail Power Supplies 478.8W 3phase 320-600Vac 36V 13.3A Screw Terminal
POWER SUPPLY, AC-DC, ULTRA SLIM DIN RAIL, 480W, 36VOUT, SCREW TERM, XTR SERIES
Three-Phase Industrial DIN Rail Power Supply 36V 13.3A Screw Terminals
POWER SUPPLY, AC-DC, 36V, 13.3A;