Mean Well XTR-480-24
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 480W, Hybrid
Production
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet11 页9 年前
TME
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+11.96%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2025-03-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
POWER SUPPLY, AC-DC, ULTRA SLIM DIN RAIL, 480W, 24VOUT, SCREW TERM, XTR SERIES
Power Supply, Ac-Dc, 24V, 20A Rohs Compliant: Yes |Mean Well XTR-480-24
24V 20A DIN Rail Power Supply, Three Phase AC Input, 24 Volts 20 Amps
DIN Rail Power Supplies 480W 3phase 320-600Vac 24V 20A Screw Terminal
Three-Phase Industrial DIN Rail Power Supply 24V 20A Screw Terminals
Power Supply; DIN; 480W; 24V; 20A; 320-600VAC; 450-800VDC
POWER SUPPLY, AC-DC, 24V, 20A;