Mean Well XLG-75-L-AB
PLC Q Series Input module; 24 V DC; 32 inputs; sink; response time 0, 1 ms
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
JRH Electronics
Component Distributors Inc.
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-73.47%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
53~107V 350~1050mA, Constant Power LED Driver Adjustable, Dimmable IP67, Type HL, 75 Watts
75W 700mA 53V to 107V Constant Power Mode LED Driver with Tunable Output Current and Dimming
Power supply; LED; dimming; 74.9W; 53-107V; 700mA; 100-305VAC; 142-431VDC; IP67
75 W, Single Output, 53-107 VDC@0.70 A LED Lighting Metal AC-DC Power Supply
XLG-75-L-AB MEAN WELL LED AC-DC 75 Watt 53~107V/1050mA with Dimming + More!
100 - 277Vac, 75W, 350 - 1050mA, 53-107V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
Mean Well XLG-75-L-AB LED driver 75W dimmable surge protection PFC.
POWER SUPPLY, LED DRIVER, AC-DC, CONT CURRENT, 75W, 53-107V@350-1050MA
AC-DC Power Factor Correction Module
LED DRIVER/PSU, CONSTANT CURRENT/VOLTAGE ROHS COMPLIANT: YES
LED Driver (CP) 75W 350mA Linear (53-107) 100-305Vac PFC 0-10V, PWM, Resistance Dimming IP67 Metal Enclosure
75W 1 100V(AC) 305V(AC) 700mA 125mm*63mm*32mm
AC/DC LED Driver, 74.9 W, 107 VDC, 700 mA, Constant Current, Constant Voltage, 100 VAC to 305 VAC, XLG-75 Series
75W Constant Power LED Driver,650~-100mA
RS APAC
AC/DC LED Power Supply 75W Single 7-Pin
LED Driver 75W 700mA 53 ... 107V IP67
SPS IP67 75W 53-107V/350-1050mA CP
75W CONSTANT POWER MODE LED DRIV