Mean Well XLG-75-H-DA2
Power Supply, Ac-dc, Constant Power Led Driver, 75W, DALI-2, XLG-75-DA2 Series
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页2 年前
TME
Component Distributors Inc.
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.70%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
75W Constant Power Mode LED Driver with DALI-2 Dimming 1400mA 27-56VDC
Power Supply; LED; 75.6W; 27-56V; 1.4A; 90-305VAC; 127-431VDC; IP67
LED Power Supplies 74.9W 53-107V 350-1050mA CP DALI-2 IP67
LED Driver (CP) 75W (1300-2100mA) Linear (27-56vdc) 100-305Vac PFC DALI-2 Dimming IP67 Metal Enclosure
LED DRIVER, CONSTANT POWER, 75.6W ROHS COMPLIANT: YES
LED-SPS 75,6W 27-56V 1,3-2,1A DALI CP