Mean Well XLC-60-H-DA2S
LED Driver 60W CP 9-54V .9-1.7A 90-305Vac UL Class P IP67 Dip Switch DALI-2 Strain Relief
数据表
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet11 页1 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.57%
描述
XLC-60-H-DA2S MEAN WELL LED AC-DC 60 Watt Class 2 9~54V/1.7A with Dimming + More!
POWER SUPPLY, AC-DC, CONSTANT POWER/VOLTAGE LED DRIVER, 60W, H-TYPE, XLC-60 SERIE
Power Supply; LED; DALI2; 60W; 9-54V; 0,9-1,7A; 110-305VAC; 155-431VDC
60W Multiple-Stage Constant Power LED Driver 900mA to 1700mA Select by DIP Switch UL8750 DALI-2 Dimming with Strain Relief
LED DRIVER, CONSTANT POWER, 60W ROHS COMPLIANT: YES
LED-SPS 60W 9-54V 0,9-1,7A Dali-2 CP