Mean Well XLC-60-H-DA2N
XLC-60-H-DA2N MEAN WELL LED AC-DC 60 Watt Class 2 9~54V/1.7A with Dimming + More!
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
-3.57%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
POWER SUPPLY, AC-DC, CONSTANT POWER/VOLTAGE LED DRIVER, 60W, H-TYPE, XLC-60 SERIE
Power Supply; LED; DALI2; NFC; 60W; 9-54V; 0,9-1,7A; 110-305VAC; 155-431VDC
AC-DC LED POWER SUPPLY MODULE, 1 Output, 60W, Hybrid
LED Driver 60W CP 9-54V .9-1.7A 90-305Vac UL Class P IP67 NFC DALI-2
LED DRIVER, CONSTANT POWER, 60W ROHS COMPLIANT: YES
60W Multiple-Stage Constant Power LED Driver 900mA to 1700mA Select by NFC UL8750 DALI-2 Dimming without Strain Relief