Mean Well XLC-60-48-DA2S
LED Power Supplies 60W 110-305Vac 48V 1.25A CV DIP Switch DALI-2 Dimming W/Strain-Relief
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
+2.55%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
60W Constant Voltage LED Driver 48V 1.25A UL8750 DALI-2 Dimming with Strain Relief
LED Driver 60W CV 48V 1.25A 90-305Vac UL Class P IP67 DALI-2 Dimming Strain Relief
XLC-60-48-DA2S MEAN WELL LED AC-DC 60 Watt Class 2 48V/1.25A with Dimming + More!
POWER SUPPLY, AC-DC, CONSTANT POWER/VOLTAGE LED DRIVER, 60W, 48VOUT, XLC-60 SERIE
AC-DC LED POWER SUPPLY MODULE, 1 Output, 60W, Hybrid
Power Supply; LED; DALI2; 60W; 48V; 1,25A; 100-305VAC; 141-431VDC
LED-SPS 60W 48V 1,25A Dali-2 CV